Super Swamper TSL / Bogger

 Extremalne opony stosowane przez zawodników w najcięższych rajdach terenowych na całym świecie, bardzo wytrzymałe, idealnie oczyszczające się. Agresywny, głęboki bieżnik znakomicie radzi sobie w błocie, piasku, śniegu czy też na podłożu skalistym, a zwężające się ku powierzchni bloczki zabezpieczają go przed blokowaniem kamieni. Również barki opony są osłonięte bieżnikiem, co znakomicie chroni ją przed uszkodzeniem w trudnym, skalistym terenie, a w przypadku zagłębienia się opony w błocie czy piachu, zapewniają dodatkową trakcję.

  Sami osobiście jeździmy na tych oponach już od 1,5 roku i nie widać na nich śladów extremalnego wykorzystywania w najcięższych rajdach terenowych w Polsce. Użytkując ten rodzaj bieżnika zmniejszyliśmy konieczność używania wyciągarki o ok 50%, co daje nam znaczną oszczędność czasu podczas pokonywania prób.

Opona 35x10.50-15
Ilość warstw: 6
Głębokość klocka bieżnika: 28/32
Szerokość bieżnika: 9.8
Rozmiar felgi: 15x7-9
Maksymalne ciśnienie: 45
Maksymalne obciążenie: 2600
Numer seryjny: B-128
Cena katalogowa: 1680.00
Cena promocyjna: 1500.00


Opona: 33x12.50-15LT
Ilość warstw: 6
Głębokość klocka bieżnika: 23/32
Szerokość bieżnika: 11.5
Rozmiar felgi: 15x10
Maksymalne ciśnienie: 30
Maksymalne obciążenie: 2205
Numer seryjny: B-123
Cena katalogowa: 1550.00
Cena promocyjna: 1400.00


Opona: 33x10.50-15
Ilość warstw: 6
Głębokość klocka bieżnika: 28/32
Szerokość bieżnika: 9.8
Rozmiar felgi: 15x7-9
Maksymalne ciśnienie: 45
Maksymalne obciążenie: 3000
Numer seryjny: B-126
Cena katalogowa: 1560.00
Cena promocyjna: 1300.00


TrXus STS - All Terrain

The TrXus STS, the STS stands for Three Stage Sidewall, is a new concept in all terrain tires. These tires are not intended to be a substitute for the Super Swamper or Bogger tires but a tire for you if you spend a lot of time on the street. Besides working so well on the street it has good off road performance and excels in snow and sand. It is also very much at home in the rocks and will impress anyone with its all around performance. This tire is going to set a new standard in the all terrain category.

Obecnie posiadamy w magazynie następujące rozmiary opon:
31x11.50R15 (cena: 970,-)


Simex Extreme Trekker

Agresywna opona stosowana przez zawodników w rajdach terenowych . Pozwalają na bardzo dobre pokonywanie bezdroży. Do chwili pojawienia się na Polskim rynku opony Super Swamper TSL/BOGGER była to najbardziej terenowa opona używana w rajdach.


Simex Extreme Trekker II 35x11,5 R 15''
Cena brutto: 1532 zł


Simex Extreme Trekker II 36x12,5 R 16''
Cena brutto: 1650 zł


Simex Extreme Trekker 35x10.5 R 16"
Dane techniczne:
obwód: 280 cm
wysokość: 89,2 cm - 35.11"
waga: 28,6 kg
Cena brutto: 1460 zł


Simex Extreme Trekker 32x9.5 R 16"
Dane techniczne:
obwód: 263 cm
wysokość: 83,8 cm - 32.99"
waga: 23 kg
Cena brutto: 1080 zł


BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM

Najbardziej popularna ekstremalna opona dla korzystających z nie utartych szlaków. Jej agresywny, głęboki bieżnik znakomicie radzi sobie w błocie, piasku, śniegu czy też na podłożu skalistym, a zwężające się ku powierzchni bloczki zabezpieczają go przed blokowaniem kamieni. Również barki opony są osłonięte bieżnikiem, co znakomicie chroni ją przed uszkodzeniem w trudnym, skalistym terenie, a w przypadku zagłębienia się opony w błocie czy piachu, zapewniają dodatkową trakcję. Ogólnie jest jedną z najlepszych i stosunkowo tanich opon w tym segmencie, ze znajdujących się obecnie na polskim rynku.


BFGoodrich ALL TERRAIN T/A KO

Jest opona uniwersalną: bezpieczną na szosie, z bieżnikiem, który nie zużyje się zbyt szybko, a jednocześnie dobrze zachowującą się w terenie. Rzeźba bieżnika odznacza się ciekawą i oryginalną formą, dobrze urzeźbioną częścią zewnętrzną, daleko zachodzącą na strefę barkową opony. Jest stosunkowo lekka i łatwo się wyważa. Na szosie jest cicha, szybko odprowadza wodę spod kół, a dzięki wielu nacięciom i ostrym występom zapewnia znakomitą przyczepność. Rewelacyjnie spisuje się na luźnych nawierzchniach szutrowych. Również w terenie radzi sobie doskonale z piachem, kamieniami czy skałą. Jest bardzo odporna na ewentualne uszkodzenia. Sprawdza się w warunkach zimowych.


GENERAL Grabber MT

Najbardziej ekstremalna opona dla wytrawnych kierowców nie korzystających w większości z utartych szlaków. Jej agresywny, głęboki bieżnik znakomicie radzi sobie w błocie, piasku, śniegu czy też na podłożu skalistym, a zwężające się ku powierzchni bloczki zabezpieczają go przed blokowaniem kamieni. Również barki opony są osłonięte bieżnikiem, co znakomicie chroni ją przed uszkodzeniem w trudnym, skalistym terenie, a w przypadku zagłębienia się opony w błocie czy piachu, zapewniają dodatkową trakcję. Ogólnie jest jedną z najlepszych opon w tym segmencie, ze znajdujących się obecnie na polskim rynku.


GENERAL Grabber AT

GRABBER AT to mniej ekstremalny brat szalonego MT-ka. Mówią o niej "już terenowa, a jeszcze drogowa". Jest opona uniwersalną: bezpieczną na szosie, z bieżnikiem, który nie zużyje się zbyt szybko, a jednocześnie dobrze zachowującą się w terenie. Rzeźba bieżnika odznacza się ciekawą i oryginalną formą, z dwoma rzędami otwartych bloczków (w kształcie konika morskiego) w strefie centralnej oraz zamkniętą, dobrze urzeźbioną częścią zewnętrzną, daleko zachodzącą na strefę barkową opony. Jest stosunkowo lekka i łatwo się wyważa. Na szosie jest cicha, szybko odprowadza wodę spod kół, a dzięki wielu nacięciom i ostrym występom zapewnia znakomitą przyczepność. Rewelacyjnie spisuje się na luźnych nawierzchniach szutrowych. Również w terenie radzi sobie doskonale z piachem, kamieniami czy skałą. Jest bardzo odporna na ewentualne uszkodzenia. Sprawdza się w warunkach zimowych.


[yokohama logo]

Yokohama Geolandar MT

bardzo dobra opona terenowa, sprawdzony bieżnik, bardzo dobrze zachowująca się w terenie. Ten rodzaj bieżnika jest stosowany przez wiele firm produkujących opony regenerowane.


[yokohama logo]

Yokohama Geolandar A/T+II

typowa opona do jazdy po asfaltach, o bardzo dobrych właściwościach drogowych, idealna do wszystkich samochodów typu SUV.


Goodyear WRANGLER MTR

extremalny bieżnik jedna z największych dostępnych opon (37X12.50R15)występujących w rozmiarze 15''


Silverstone

Popularna opona wyczynowa w rozmiarze 16''


 

SERWIS4X4 nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy występujące w w/w udostępnionych materiałach.
Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań aby były one poprawne i aktualne!
Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe i nazwy należą do ich prawowitych posiadaczy, zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.